Anders Andersson
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00
|
Anders Jensen
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00
|
Anders Larsen
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00 Söndagen den 15 mars 10:00 Söndagen den 15 mars 12:00
|
Andreas Karlsson
|
Rigel/Domnarvets BS |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 14:00 Söndagen den 15 mars 12:00 Söndag den 15 mars - Karusell 1 Söndag den 15 mars - Karusell 2 Söndag den 15 mars - Karusell 3
|
Ann-Britt Persson
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Bengt-Erik Nilsson
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00
|
Bengt-Åke Johansson
|
BK Zenit |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 14:00
|
Björn Artursson
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 10:00
|
Björn Gottfridsson
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00 Lördagen den 14 mars 16:00
|
Casper Kvick
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00
|
Daniel Johansson
|
Ludvika BK |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 14:00 Söndagen den 15 mars 10:00
|
Dennis Andersson
|
BK Karma |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 14:00
|
Dennis Hellbergh
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00
|
Elias Ersson
|
BK Karma |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 10:00
|
Else Emilsson
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00
|
Ewa Holm
|
BK Stöten |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00
|
Gertrud Persson
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Gunde Haglund
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Göran Thoors
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 14:00 Lördagen den 14 mars 10:00 Söndagen den 15 mars 10:00
|
Halvar Hagen Nilsen
|
Team Pergamon BC |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 10:00 Söndagen den 15 mars 12:00 Söndag den 15 mars - Karusell 1
|
Henning Argårds
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00
|
Hjördis Tångh Lindqvist
|
BK Rättvik |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 14:00
|
Ingolf Lundevall
|
BK Rättvik |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00 Söndagen den 8 mars 14:00
|
Jan-Anders Virén
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 14:00
|
Joachim Einarsrud
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00 Lördagen den 14 mars 16:00
|
Joackim Biehl
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00 Lördagen den 14 mars 16:00 Söndagen den 15 mars 10:00
|
Joakim Brandt
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00 Fredagen den 13 mars 19:00 Lördagen den 14 mars 10:00 Söndagen den 15 mars 10:00 Söndagen den 15 mars 12:00
|
Johan Nilsson
|
BK Fryken |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 10:00
|
Johnny Roos
|
Borlänge Pensionärsbowlare |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00
|
Jonas Dammen
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00 Lördagen den 14 mars 16:00
|
Jonas Sjögren
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00 Lördagen den 7 mars 14:00 Söndagen den 15 mars 12:00 Söndag den 15 mars - Karusell 1 Söndag den 15 mars - Karusell 2 Söndag den 15 mars - Karusell 3
|
Karina Borg
|
BK Karma |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00
|
Katarina Dalgren
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Kjell Wikström
|
BK Karma |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00 Söndagen den 8 mars 14:00
|
Lars Lindbäck
|
BK Kaskad |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00 Lördagen den 7 mars 14:00
|
Lars Persson
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00 Lördagen den 14 mars 10:00
|
Lennart Lindow
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 14:00
|
Lennart Lindqvist
|
BK Rättvik |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 14:00
|
Liam Nilsson
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00 Söndagen den 15 mars 10:00
|
Lizz Sandelin
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Lucas Heijel
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00 Söndagen den 8 mars 14:00
|
Lukas Andersson
|
BK Karma |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 14:00
|
Magnus Johansson
|
BK Bågen |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00
|
Magnus Kvick
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00
|
Marie-Louise Johansson
|
Borlänge Pensionärsbowlare |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00
|
Mats Forsberg
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 10:00
|
Mats Männikkö
|
BK Zenit |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 14:00
|
Mattias Berglund
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00 Lördagen den 14 mars 16:00
|
Mattias Eriksson
|
BK Karma |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 14:00
|
Mattias Hellbergh
|
Ludvika BK |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00
|
Michael Höglund
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Mikael Alfredsson
|
BK Karma |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 14:00
|
Mikael Eriksson
|
BK Stöten |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00
|
Mikael Jernberg
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00 Lördagen den 14 mars 10:00 Lördagen den 14 mars 16:00 Söndagen den 15 mars 10:00
|
Mikael Jönsson
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 10:00
|
Mikael Rautiainen
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Mikael Smedberg
|
Ludvika BK |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00 Lördagen den 14 mars 16:00 Söndagen den 15 mars 10:00
|
Niclas Persson
|
BK Karma |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00 Söndagen den 8 mars 14:00 Söndagen den 15 mars 10:00
|
Niklas Löfgren
|
BK Stöten |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00
|
Nils Sölensjö
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Ola Sjöberg
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00
|
Peter Andersson
|
BK Zenit |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 14:00
|
Peter Eriksson
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00 Söndagen den 15 mars 10:00
|
Robin Liljeberg
|
BK Karma |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 14:00 Söndagen den 15 mars 10:00 Söndagen den 15 mars 12:00
|
Samuel Thors
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00 Fredagen den 13 mars 19:00 Lördagen den 14 mars 10:00
|
Sander Kastås-Lindstad
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00 Lördagen den 14 mars 16:00 Söndagen den 15 mars 10:00 Söndagen den 15 mars 12:00 Söndag den 15 mars - Karusell 1 Söndag den 15 mars - Karusell 2
|
Susanne Jansson
|
Wåxnäs BC |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00 Lördagen den 7 mars 14:00
|
Svein Kristiansen
|
BK Fryken |
Hcp |
Onsdagen den 4 mars 19:00
|
Thomas Lindblad
|
Sandvikens AIK BK |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00 Lördagen den 14 mars 16:00
|
Thomas Linder
|
Sandvikens AIK BK |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00 Lördagen den 14 mars 16:00
|
Thomas Olsson
|
BK Karma |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00
|
Tobias Eriksson
|
BK Fryken |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 10:00
|
Tomas Henriksson
|
BK Bågen |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 13:00 Lördagen den 14 mars 16:00 Söndagen den 15 mars 12:00
|
Yvonne Wiksten
|
BK Stöten |
Hcp |
Söndagen den 8 mars 11:00
|
Åke Berglund
|
BK Fryken |
Hcp |
Lördagen den 14 mars 16:00
|
Örjan Hedgren
|
BK Skinnarna |
Hcp |
Lördagen den 7 mars 11:00 Söndagen den 8 mars 14:00 Lördagen den 14 mars 13:00
|
Öystein Brakalsvålet
|
Norge |
Hcp |
Fredagen den 13 mars 19:00
|